Konjugation von pasivizirati

  • Präsens von „pasivizirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja pasiviziram pasiviziram pasiviziram
    ti pasiviziraš pasiviziraš pasiviziraš
    on/ona/ono pasivizira pasivizira pasivizira
    mi pasiviziramo pasiviziramo pasiviziramo
    vi pasivizirate pasivizirate pasivizirate
    oni/one/ona pasiviziraju pasiviziraju pasiviziraju
  • Perfekt von „pasivizirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam pasivizirao sam pasivizirala -
    ti si pasivizirao si pasivizirala -
    on/ona/ono je pasivizirao je pasivizirala je pasiviziralo
    mi smo pasivizirali smo pasivizirale -
    vi ste pasivizirali ste pasivizirale -
    oni/one/ona su pasivizirali su pasivizirale su pasivizirala