Konjugation von konfinirati

  • Präsens von „konfinirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja konfiniram konfiniram konfiniram
    ti konfiniraš konfiniraš konfiniraš
    on/ona/ono konfinira konfinira konfinira
    mi konfiniramo konfiniramo konfiniramo
    vi konfinirate konfinirate konfinirate
    oni/one/ona konfiniraju konfiniraju konfiniraju
  • Perfekt von „konfinirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam konfinirao sam konfinirala -
    ti si konfinirao si konfinirala -
    on/ona/ono je konfinirao je konfinirala je konfiniralo
    mi smo konfinirali smo konfinirale -
    vi ste konfinirali ste konfinirale -
    oni/one/ona su konfinirali su konfinirale su konfinirala