Konjugation von adsorbirati

  • Präsens von „adsorbirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja adsorbiram adsorbiram adsorbiram
    ti adsorbiraš adsorbiraš adsorbiraš
    on/ona/ono adsorbira adsorbira adsorbira
    mi adsorbiramo adsorbiramo adsorbiramo
    vi adsorbirate adsorbirate adsorbirate
    oni/one/ona adsorbiraju adsorbiraju adsorbiraju
  • Perfekt von „adsorbirati“

    Maskulin Feminin Neutrum
    ja sam adsorbirao sam adsorbirala -
    ti si adsorbirao si adsorbirala -
    on/ona/ono je adsorbirao je adsorbirala je adsorbiralo
    mi smo adsorbirali smo adsorbirale -
    vi ste adsorbirali ste adsorbirale -
    oni/one/ona su adsorbirali su adsorbirale su adsorbirala